Płytki online

Pomysły na wykończenie łazienki czy kuchni

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na to, aby w swoim domu położyć płytki. Ma to miejsce w szczególności w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka choć tak naprawdę wraz z biegiem czasu możemy coraz częściej zauważyć płytki również na podłodze w salonie. Wybór płytek nie jest niczym łatwym wbrew temu co mogłoby się nam wydawać – w sklepach mamy wiele rodzajów płytek do wyboru. Przez to mamy pewność, że wybierzemy coś dla siebie, ale z drugiej strony trudniej jest podjąć ostateczną decyzję.

Pęknięcia na płytkach

Jednymi z lepszych płytek są Tubądzin Marmo D’Oro, bardzo nietypowe, bo w swoim wyglądzie przypominają marmur. Mogą skutecznie dodać naszemu wnętrzu nieco surowego charakteru za sprawą pęknięć. Nie oznacza to jednak, że dana płytka jest uszkodzona, a tak po prostu ma być. Zostały one stworzone przy użyciu specjalnej techniki naprawy ceramiki przy pomocy sproszkowanego złota oraz innych metali szlachetnych. Dzięki temu właśnie na płytkach widoczne są łączenia co najczęściej utożsamiane jest ze wspomnianymi pęknięciami na płytkach. Można je bez problemu zastosować do kuchni czy jadali, a za sprawą swojego wyglądu mogą przypominać nam o płynącym czasie. Dodatkowo nadają się one do łazienki – przy ich pomocy jesteśmy w stanie stworzyć elegancką i ponadczasową łazienkę.

Płytki Tubądzin Marmo D’Oro – ważna cecha

Warto dodać, że charakteryzują się one wysoką klasą ścieralności, czyli są niezwykle mocno odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania, a co za tym idzie bez obaw możemy używać ich także w pomieszczeniach o wysokim natężeniu ruchu. W tej kolekcji znajdziemy płytki zarówno na podłogę jak i na ścianę przez co na pewno każdy z nas będzie w stanie wybrać, te które mu najbardziej odpowiadają. Aby dowiedzieć się o nich czegoś więcej najlepiej udać się na stronę: marmo d ‘oro i poczytać sobie wszystkie istotne informacje, które być może będą nam pomocne w ostatecznym wyborze.